menu

inochi exhaustukłady wydechowe- teoria wydechy do sportu wydechy do aut ulicznych wydechy do aut nietypowych
i zabytkowych

wydechy do aut terenowych
offroad

Podtlenek azotu NOS

partnerzy

kontakt

 

Seryjny układ wydechowy zawsze musi być kompromisem pomiędzy odpowiednim wyciszeniem i jak najmniejszym spadkiem mocy. Przeszkody w postaci katalizatora lub tłumików napotykane przez spaliny stawiają niepożądany opór bądź powodują turbulencje. W sportach motorowych zależy nam przede wszystkim na osiągach silnika i spełnieniu regulaminowego poziomu hałasu.


Nasza firma wykonuje na indywidualne zamówienie układy wydechowe oraz układy dolotowe w całości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej - "uliczne" jak i typowo "sportowe i rajdowe" - zarówno 100% przelotowe jak i komorowe, przy zachowaniu cichego brzmienia w przypadku wydechów z przeznaczeniem do jazdy na codzień.

Do aut nietypowych i zabytkowych gdzie niedostępne są zamienniki oryginalnych układów proponujemy wydechy ze stali nierdzewnej o minimalnym hałasie.
Dobór poszczególnych elementów odbywa się indywidualnie w zależności od zapotrzebowania i preferencji klienta. 
Możemy zastosować katalizator o zwiększonym przepływie, jeden lub dwa tłumiki środkowe oraz jeden lub dwa tłumiki końcowe, zarówno przelotowe, przelotowo-komorowe jak i bardzo ciche tłumiki komorowe.

Wydech będzie trwały oraz polepszy w niewielkim stopniu osiągi samochodu co najważniejsze jednak - nie będzie głośny jak przy zastosowaniu chińskich tłumików sportowych.

na zdjęciach wydech do volvo 480 turbo

na zdjęciach układ wydechowy do mercedesa w 124 coupe 3.2 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku