menu

inochi exhaustukłady wydechowe- teoria wydechy do sportu wydechy do aut ulicznych wydechy do aut nietypowych
i zabytkowych

wydechy do aut terenowych
offroad

Podtlenek azotu NOS

partnerzy

kontakt

 

Seryjny układ wydechowy zawsze musi być kompromisem pomiędzy odpowiednim wyciszeniem i jak najmniejszym spadkiem mocy. Wszelkie przeszkody w postaci katalizatora lub tłumików napotykane przez spaliny stawiają niepożądany opór bądź powodują turbulencje. W sportach motorowych zależy nam przede wszystkim na osiągach silnika i spełnieniu regulaminowego poziomu hałasu.

Nasza firma wykonuje na indywidualne zamówienie układy wydechowe oraz układy dolotowe w całości ze stali nierdzewnej, kwasoodpornej - "uliczne" jak i typowo "sportowe i rajdowe" -zarówno 100% przelotowe jak i komorowe, przy zachowaniu cichego brzmienia w przypadku wydechów z przeznaczeniem do jazdy na codzień.

Do sportów motorowych proponujemy wydechy ze stali nierdzewnej z katalizatorem spełniające wymogi ekologii oraz hałasu - dostosujemy wydech do zadanej głośności przy danych obrotach aby auto przeszło bez problemu badanie techniczne. Proponujemy katalizatory sportowe o zwiększonym przepływie w obudowach ze stali nierdzewnej.

na zdjęciach układ wydechowy do opla speedstera 2.2na zdjęciach wydech do rajdowej astry GSI

Zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu na facebooku